UkrainianEnglish

Майбутнє Союзу Українок Америки
в наших руках!UNWLA Day

Союз Українок Америки

Запрошуємo на ХХХІ конвенцію
Тампа, Флорида
26-29го травня 2017Shioments to Ukraine

Через співпрацю з Др. Ґенадієм Фузайлом,директором Doctors Collaborating to Help Children (CtoHC) в Бостоні, СУА знова мав нагоду переслати потрібні і вартісні медичні продукти до шпиталів в Україні.Цим разом, за порадою Др. Уляни Супрун, директора гуманітарних ініціатив Світового Конгресу Українців і керівника Школи реабілітаційної медицини УКУ, посилки були вислані до шпиталю № 17 у Києві а відтак будуть переслані по інших лікарнях в Україні. Більшість планується вислати  у Маріупольску лікарню швидкої допомоги, що наразі постійно приймає як цивільних, так і військових поранених з зони АТО.РІЗДВЯНА АКЦІЯ СУСПІЛЬНОЇ ОПІКИ СУА «БАБУСІ»

Christmas Initiative

РІЗДВЯНА АКЦІЯ СУСПІЛЬНОЇ ОПІКИ СУА «БАБУСІ» 

За ініціятивою союзянок Америки, підтриманою союзянками України, на Різдвяні свята отримали грошову допомогу 107 одиноких бабусь у 9-ти областях України. Ця акція відбулася через голів обласних організацій Союзу українок, через голову СУУ, через Марію Фуртак, представника СУА у справах гуманітарної допомоги в Україні, а також через пошту. Усі відгуки про цю акцію дуже теплі, щирі і прекрасні! 

“Вашу любов і пошану Бабусі відчули повною мірою. Окрім написаного, наші голови, коли відвідували Бабусь, давали мені слухавку. Від зворушення плакали разом – і Бабусі, і я. Акція Союзу Українок Америки просто фантастична. Несподівана радість наших Бабусь пере- вершила, дійсно, усі сподівання”, – коментар пані Хомик.

"Кожного дня я отримую дзвінки вдячності за надану допомогу Союзу Українок Америки. Одинокі бабусі щиро зворушені, що не забуті, що людська подяка є свідченням не марно прожитого тяжкого життя на благо рідної України. Пані Марія Пунда з села Чернява Яворівського району настільки була вражена допомогою, що при листоноші зачитала вголос вітання і просила, щоб листоноша розказала по всьому селі, що її пам’ятають і знають в далекій Америці за її жертовне служіння народу України. Ця доволі старша пані п’ятнадцять років відсиділа в совєтських таборах на засланні. Зараз проживає сама."-- коментар М. Фуртак 


ВІД «ЖІНОЧОЇ СОТНІ» ДО «НЕВИДИМОГО БАТАЛЬЙОНУ»:
 ЯК ВОЮЮТЬ УКРАЇНКИ

Unseen Battalion 

У Києві презентували перше соціоло-гічне дослідження, присвячене участі жінок у війні на Донбасі. Його назва – «Невидимий батальйон» – метафорична, адже досвід жінок в український армії здебільшого є непомітним як для громадськості, так і для законодавства.  Так, жінки-військові не можуть обіймати значного переліку посад, мають гірше забезпечення та вимушені постійно спростовувати стереотипи щодо власних здібностей. Але автори дослідження переконані: жінки здатні воювати значно краще, ніж деякі генерали-чоловіки,  які встановлюють для них обмеження.

Тут знаходиться більше інформацій


Українським шпиталям –  з Америки, з турботою і увагою..

Medical Support from UNWLA

У черговий раз американський лікар Геннадій Фузайлов («Шрайнерс Госпіталь», м. Бостон) допомагає українцям. Цього разу гуманітарна допомога прибула до Львова – 1000 кг медичних матеріалів і засобів для роботи медикам у польові шпиталі. Доставку зі США до України фінансував Союз українок Америки, який очолює Мар’яна Заяць.

Тут знаходиться більше інформацій


Ділимося Вістками та Думками

Маріянна Заяць
Marianna Zajac


НОВИНИ СУСПІЛЬНОЇ ОПІКИ СОЮЗУ УКРАЇНОК АМЕРИКИ

Help to Ukraine

Щодня в Україні народжуються діти, які ростуть і розвиваються з певними важкими особ- ливостями фізичного та інтелектуального розвит- ку. Часто ці діти приречені ціле життя проживати заховані у своїх квартирах, або батьки змушені віддавати їх в інтернати, далеко від дому. В Україні немає інших програм для таких дітей, окрім інтер- натних закладів. А в інтернатах діти здебільша перебувають в жахливих умовах.

Тут знаходиться більше інформацій


Засновник
Українського Музею
в Ню-Йорку


Тут знаходиться більше інформацій


Наша Ціль

Ціллю СУА є об'єднувати жінок українського походження.

Тут знаходиться більше інформацій


Відкритий семінар «Жіноцтво в суспільно-політичних процесах міжвоєнного періоду»

Тут знаходиться більше інформацій


Відкрита лекція Лекторію СУА з жіночих студій «Психологічні відмінності статей: міфи і реальність»

http://ucu.edu.ua/press-releases/11697/


В УКУ заснували Лекторій жіночих студій 3 вересня 2012, Новини УКУ

СОЮЗ УКРАЇНОК АМЕРИКИ
 та
УКРАЇНСЬКИЙ КАТОЛИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ У ЛЬВОВІ
ОГОЛОШУЮТЬ СПІВПРАЦЮ

Тут знаходиться більше інформацій


УКРАЇНСЬКА ЖІНКА:
 ВЧОРА, СЬОГОДНІ, ЗАВТРА
Тут знаходиться більше інформацій

Книга – номінант на здобуття Шевченківської премії 2013 року

Понад 90 років ім’я Михайла Омеляно- вича Гаврилка було невідомим навіть на його рідній Полтавщині.

Тут знаходиться більше інформацій


Історія журналу «Наше Життя»

Tут знаходиться більше інформацій